طراحی سایت در مازندران

طراحی سایت در مازندران

طراحی سایت در مازندران، کلمه ای که امروزه توسط کاربران گوگل جستجو می شود.

بله!درست متوجه شده اید…ما یک شرکت در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، امنیت سایت و امور گرافیک هستیم و تصمیم گرفته ایم.برای شما کاربران عزیز یک مقاله به مقصد مشاوره و روشن شدن مسیر کسب و کار تان منتشر کنیم.

در این مقاله به این پرسش پاسخ خواهیم داد که چرا باید سایت داشته باشیم؟

با توجه به نزدیکی استان مازندران به پایتخت کشور مان ایران و حضور کسب و کار های قوی و همچنین مشتریان هدف در این منطقه، خیلی مشخص است، باید خودمان را به درستی به مشتریان و افرادی که نیاز به خدمات و تخصص ما دارند معرفی کرده و بتوانیم کسب درآمد کنیم.

حال با این درک،که سایت برای برند سازی و جذب مشتری چقدر می تواند مهم باشد به ادامه مطلب می پردازیم.

چرا باید سایت طراحی کنیم؟

فرض کنید که شما مشاوره املاک دارید و می خواهید برای برند سازی و معرفی خود به مشتریان هدف یک سایت مشاوره املاک طراحی کنید!

دلایل طراحی سایت مشاوره املاک:

برای مثال، یک شخص در استان اصفهان به دنبال خرید ملک در شهر چالوس، به سراغ گوگل می رود و در گوگل جستجو می کند( خرید زمین در چالوس)

به نظر شما اگر مشاوره املاک سایت نداشته باشد، اطلاعاتش چگونه در جستجو های کاربران در گوگل قابل مشاهده می شود.آن هم به طریقی که با این جستجو کوچک بتوان به آن مشاوره املاک دسترسی پیدا کرد.

پس در ابتدای امر متوجه شدیم که طراحی سایت مشاوره املاک، یکی از ابزار های معرفی و کسب درآمد در این شغل است.

در مشاغل دیگر نیز به همین گونه می باشد.

دلایل طراحی سایت پزشکی:

یک نفر در شهر نوشهر، برای پیدا کردن یک دکتر دندان پزشک با گوشی همراه خود در گوگل جستجو می کند (دکتر دندان پزشک)

به نظر شما، اگر پزشکان در شهر نوشهر،طراحی سایت پزشکی انجام نداده باشند. هیچ پزشکی در نوشهر و در نتایج گوگل به مشتری هدف نمایش داده می شود؟

خب با این مثال ها، متوجه شده ایم که هر شغل یا کسب و کار، نیاز به طراحی سایت دارد.حالا بپردازیم به موضوع بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران را پیدا کنیم؟

همانند همه حرفه ها و مشاغل یکسری افراد سودجو در جامعه وجود دارند که اسم خود یا شرکت خود را گذاشته اند شرکت طراحی سایت.

در این بین چطور باید شرکت طراحی سایت، خوب را از بد شناسائی کنیم.

الف) شرکت طراحی سایت، خودش باید یک سایت بروز و بهینه شده داشته باشد.(یعنی وقتی در گوگل عنوان شرکت طراحی سایت مربوطه یا کلید واژه های مربوطه را جستجو می کنید، عنوان آن شرکت در نتایج بالا باشد)

ب)بتوانند مشاوره دهند. (یعنی اگر ایده یا مسئله ای ذهن مشتری را به خود درگیر کرده است، آن ها باید بتوانند مسائلی که در ذهن مشتری است را حلاجی کرده و پیشنهاد مناسبی  را ارائه دهند)

پ)داشتن نمونه کار. (هر شرکت طراحی سایتی که ادعای حرفه ای بودن در این زمینه را دارد باید نمونه کار هایی را جهت ارائه داشته باشد تا شما بتوانید تصمیم گیری کنید)

ت)بستن قرارداد کتبی و جهت ضمانت کار. (اگر شخص یا شرکتی از بستن قرارداد طراحی سایت امتناع کرد مطمئنا ریگی به کفش دارد و نمی تواند نیاز شما را برآورده کند)

ث)داشتن یک تیم متخصص در زمینه طراحی سایت و کد نویسی.(اگر شما در خواست یک بروز رسانی یا امکان جدید را در سایت خودتان را داشتید، به شما نگوید که نمی شود و …)

ج)دارا بودن تیم طراحی گرافیک برای نیاز های گرافیکی سایت مشتریان از جمله: (طراحی لوگو، طراحی تیزر های تبلیغاتی، طراحی بنر های متحرک و…)

چ)وجود یک تیم تخصصی در زمینه امنیت سایت و بهینه سازی یا سئو سایت.( داشتن یک وب سایت، نمی تواند نیاز شما را به درستی مرتفع کند. زیرا؛ مهم وجود سایت شما در نتایج گوگل است که شما را از دیگر رقیبان تان متمایز می سازد و همچنین اگر برای شما یک طراحی سایت فروشگاهی انجام داده شد که درآن پرداخت آنلاین دارید، حتما باید مسئله ایجاد امنیت در سایت شما رعایت گردد تا دچار مشکل نشوید.)

و درآخر نیز، شرکت طراحی سایت باید توانائی ارائه پشتیبانی سریع و خدمات پس از فروش را داشته باشد.زیرا مشکلات متعددی را سایت شما در آینده دچار اختلال می کند و حتما باید یک تیم حرفه ای پاسخگوی نیاز های شما باشند.

حالا بهترین شرکت طراحی سایت را پیدا کردید. در ادامه چه اقداماتی باید برای طراحی سایت شما انجام شود؟

طراحی هر سایت دارای یکسری مراحل است که باید به صورت کاملا حرفه ای توسط شرکت های طراحی سایت ارائه شود.

  • شنونده نیاز مشتری باشد(مثلا پزشکی می خواهد، برای معرفی خدماتی که ارائه می کند و قصد طراحی سایت پزشکی دارد.اگر این شخص فقط می خواهد مقالات یا خدمات و نمونه کار های خود را در سایت نمایش دهد، طراحی سایت باید بداند که این شخص نیازی به طراحی سایت فروشگاهی ندارد و هزینه بی خود، روی دست مشتری نگذارد و یک قالب فروشگاهی طراحی نکند.)
  • طراحی صفحات سایت قبل از کد نویسی یا خرید قالب( شرکت طراحی سایت موظف است، ابتدا شمای کلی صفحات سایت مورد نظر را بر روی کاغذ طراحی کرده و به تائید مشتری برساند)
  • طراحی صفحات سایت در نرم افزار گرافیکی( پس از تائید طرح آماده بر روی کاغذ توسط مشتری، شرکت طراحی سایت باید آن را در نرم افزار گرافیکی طراحی کند و تحویل کد نویس یا طراحی سایت دهد)
  • کد نویسی صفحات سایت( با توجه به نیاز مشتری باید شیوه طراحی سایت را مشخص نمود.اگر نیاز مشتری با سایت کد نویسی شده حل می شود، تحت هیچ شرایط نباید برای آن شخص از سیستم های تولید محتوا آماده استفاده کرد)
  • عیب یابی و تست سایت
  • آماده سازی سایت جهت ارائه به مشتری

نکته قابل توجه: در پایان طراحی سایت، خدمات شرکت طراحی سایت تازه شروع می شود و شرکت مربوطه باید سایت را از لحاظ امنیت و بهینه سازی(سئو سایت) آماده کند.

در این بخش، بسته به نیاز مشتری و سایت طراحی شده باید عمل کرد.

برای مثال مشتری تقاضا می کند، در کلمات کلیدی(کلینیک دندان پزشکی) (دکتر دندانپزشک) و… بتواند در نتایج گوگل بیاید.

پس از این احساس نیاز مشتری و تدوین استراتژی سئو، شرکت طراحی سایت باید توانائی سئو سایت را داشته باشد. و خدمات بهینه با هزینه مناسب را به مشتری ارائه کند.

شاید! مطالعه، این مطالب به شما هم کمک کند.

ادامه مطلبروش های کسب درآمد از سایت

روش های کسب درآمد از سایت

ادامه مطلباهمیت بستن قرارداد طراحی سایت

اهمیت بستن قرارداد طراحی سایت

ادامه مطلبطراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

ادامه مطلبطراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

ادامه مطلبطراحی سایت در چالوس

طراحی سایت در چالوس

ادامه مطلبطراحی سایت مشاوره املاک

طراحی سایت مشاوره املاک

دیدگاهتان را بنویسید