طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی، یکی از خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت می باشد که پزشکان را از سراسر کشور به سمت برند سازی کشانده است.

یکی از مهمترین و ضروری ترین موضوعاتی که در این روزها پزشکان به دنبال آن هستند، جذب بیماران از سراسر کشور است.

همین امر باعث شده، که به فکر داشتن یک سایت حرفه ای پزشکی باشند.

فهرست مطالب

طراحی سایت پزشکی مخصوص پزشکان

همانطور که می دانید، نوع فعالیت پزشکان خدماتی است و بیشتر جنبه ارائه خدمت دارد تا فروش محصول.به همین دلیل نمی توان یک سایت فروشگاهی را برای دکتر انحراف چشم طراحی نمود.

از این روی شرکت طراحی سایت صفر و یک با ارائه مشاوره دقیق و دریافت نیاز مشتری آن را برای مشتری پیاده سازی میکند.

برای بررسی دقیق سایت پزشکی، یک یا چند جلسه با پزشک جهت مشاوره، ارائه و دریافت پیشنهادات برگزار می گردد تا نیاز سنجی ها صورت پذیرد.

جالب است که بدانید، اکثر پزشکان به دنبال طراحی سایت پزشکی ای هستند که در آن رزرو نوبت ارائه شود.اما این امکان فقط جنبه سنبلیک دارد و تا به این روز هیچ یک از پزشکانی که به شرکت صفر و یک در این زمینه کار کرده اند با توجه به مشاوره های تیم طراحی و بازاریابی ما، این امکان را درخواست نکرده و از این مسیری که پیش روی شان قرار داده شد راضی و خشنود هستند.

امکانات طراحی سایت پزشکی

امکاناتی که اغلب شرکت های طراحی سایت برای پزشکان پیشنهاد می دهند دارای دو بخش است که می تواند ضروری و غیر ضروری باشد.

اما! ما به صورت تخصصی این موارد را توسط تیم بازاریابی و تجربیات بدست آمده در مسیر طراحی سایت پزشکی دسته بندی کرده و به پزشکان ارائه می دهیم.

۱)معرفی پزشک(ضروری)

طراحی سایت پزشکی

هرآنچه که نیاز است بیمار درباره پزشک بداند، باید در این امکان گنجانده شود.از جمله:سطح تحصیلات و تخصص و هرانچه که تا به امروز انجام داده است به صورت متن، تصاویر و ویدئو های باکیفیت.

همچنین لازم است نظرات بیمارانی که مورد معالجه قرار گرفته اند و راضی بوده اند را در این قسمت جای داده شود

فرض را بر این بگذارید که قرار است که یک شخص در گوگل یا… جستجو کند(بهترین دکتر جراحی انحراف چشم)، باید به گونه ای همه موارد قابل جذب را قرار دهید که بیمار با دیدن آن بتواند پزشک مناسب خود را پیدا کند.

۲)ثبت مطب در نقشه گوگل یا...(ضروری)

همانطور که میدانید! با امکان جدید گوگل برای جستجو محلی دیگر نباید نگران این باشید که کسی نمی تواند شما را در گوگل پیدا کند.

خب! جستجو بومی یا همان محلی به چه معناست؟!یعنی اینکه شما وقتی مطب یا هر کسب و کار دیگری را در گوگل یا… به ثبت می رسانید و اگر یک فرد در شهر یا استان شما جستجو کند پزشکX شما برایش اولویت دارید در نتایج و جستجوگر گوگل شما را به آن شخص نمایش می دهد.

حال با این وجود با ثبت نقشه در گوگل و درج آن در صفحه ارتباط با ما سایت پزشکی، می توانید بیماران هدف خود را به شکل باور نکردنی به سمت خود سوق دهید.

۳)درج مقالات و اخبار پزشکی(ضروری)

طراحی سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی و سئو سایت، یکی از مهمترین عوامل همین امکان است.این امکان را باید در اولویت قرار دهید و به طور میانگین و مستمر مقالات و اخبار های پزشکی موضوع خدمات خود را در سایت پزشکی خودتان درج کنید.یا این مورد را به شرکت های طراحی سایت بسپارید تا به شکل کاملا حرفه ای برای شما انجام دهند.

همانطور که می دانید، بیماران یا افراد گاها در اینترنت عنوان بیماری های خود یا راه های درمان ان را جستجو می کنند.شما با درج همین موارد می توانید رتبه سایت خود را نسبت به دیگر رقبان خود ارتقا ببخشید و در جستجو گوگل بالا باشید

۴)رزرو نوبت به صورت آنلاین(غیرضروری)

طراحی سایت پزشکان

در ابتدای این مقاله گفته شد که این امکان کاملا سنبلیک می باشد و تا به امروز هیچ یک از طراحی سایت پزشکی ای که توسط تیم صفر و یک انجام شده به این امکان تجهیز نشده اند.زیرا در کشور مان ایران انجام رزرو یا نوبت گیری هنوز به خوبی جا نیفتاده است و برای افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند، کمی دشوار است. 

اما در عوض، ارتباط تلفنی یا رزرو نوبت به صورت تماس، خیلی می تواند توجیه پذیر باشد و علاقه مندان زیادی دارد

۵)پرداخت حق مشاوره یا ویزیت آنلاین(غیرضروری)

طراحی سایت پزشکان

این امکان مانند: مورد قبلی می باشد و نتوانسته است خود را در بین امکانات سایت پزشکی به خوبی جای دهد.

اما بستگی به سلیقه افراد دارد و می توانند این مورد را در امکانات طراحی سایت پزشکی خود جای دهند.

۶)ارسال پیامک به صورت آنلاین

طراحی سایت پزشکان

دریافت شماره همراه بیماران و ارسال پیامک می تواند یکی از راه های مناسب برای ماندن در ذهن بیماران باشد.

اما!چگونگی دریافت شماره همراه را باید به صورت یک برنامه و استراتژی پیاده سازی کرد در طراحی سایت پزشکان.زیرا؛ وقتی بیمار یا هر شخص دیگری که وارد سایت پزشکی شما می شود، به دنبال مطالبی می گردد که بتواند اطلاعات خود را درباره بیماری یا اطلاعات پزشکی خود را بالا ببرد و گاها به دنبال رزومه پزشک مناسب می گردند.

از این رو دریافت شماره همراه در طراحی سایت پزشکی کمی دچار گمانه زنی است و نمی توان ان را یک امکان ضروری دانست.

۷)نمایش اطلاعات بیماران در سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکان

پایه و اساس محرمانگی در پزشک یکی از مواردی است که باید به صورت جدی به آن توجه کرد.

این امکان در حین اینکه، خیلی جذاب و قابل اجرا است، اما باید به این موضوع توجه کنید که اطلاعات بیماران خیلی می تواند محرمانه باشد و از نظر بیماران حتما همینطور خواهد بود.

و باید بدانید که حس بدی را می تواند به بیمار انتقال دهد این امکان که اطلاعاتش در محیط اینترنت قابل مشاهده است.

تیم تحقیق و توسعه صفر و یک با بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسیده است که امکان مناسبی نمی تواند برای یک سایت پزشکی باشد.

هزینه طراحی سایت پزشکی

هزینه طراحی سایت پزشکی را می توان در رسته سایت های شخصی یا شرکتی دانست. زیرا مانند آن ها امکاناتی را دراند که بیشتر جنبه معرفی دارد.

اما! همانطور که در این مقاله به تحریر درآوردیم، طراحی سایت پزشکی می تواند خیلی اختصاصی تر بوده و امکانات متعددی را در خود جای دهد.و مطمئنا هزینه طراحی سایت پزشکی نیز به همه اینامکانت بستگی دارد.

شما کاربران عزیز می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان ما یا مراجعه به صفحه(طراحی سایت) لیست حداقل هزینه طراحی سایت را ببینید و از امکانات آن مطلع گردید.

ماجرای سئو در طراحی سایت پزشکی

تیم صفر و یک با حضور کارشناسان تولید محتوا و سئو حرفه ای می تواند به شما در این زمینه کمک به سزائی نماید.

اما باید این موضوع را بدانید که استراتژی سئو سایت پزشکی کاملا بستگی به شما دارد و می توانید برای انجام سئو سایت پزشکی به کارشناسان ما راتباط بگیرید.

نتیجه گیری

داشتن سایت پزشکی، می تواند شما را از انجام تبلیغات پر هزینه دیگر در امان نگه دارد.

زیرا طراحی سایت پزشکی، فقط یک مرتبه انجام می شود و خودتان یا شرکت طراحی سایت می تواند آن را پشتیبانی کند و به صورت مستمر بروزرسانی کند.

شما می توانید به یک میلیون هم صاحب سایت پزشکی شوید.اما چه سایتی!!

نه امنیتی وجود دارد.
نه گرافیک و صحیح بودن در طراحی است.

و نه حضور در نتایج اول گوگل.

تصمیم با شما است که بخواهید چگونه خود را به افرادی حاضر در اینترنت معرفی نمائید.

شاید! مطالعه، این مطالب به شما هم کمک کند.

ادامه مطلبروش های کسب درآمد از سایت

روش های کسب درآمد از سایت

ادامه مطلباهمیت بستن قرارداد طراحی سایت

اهمیت بستن قرارداد طراحی سایت

ادامه مطلبطراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

ادامه مطلبطراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

ادامه مطلبطراحی سایت در چالوس

طراحی سایت در چالوس

ادامه مطلبطراحی سایت مشاوره املاک

طراحی سایت مشاوره املاک

دیدگاهتان را بنویسید