سوالات پرتکرار
کسب و کار اینترنتی

سوالات پرتکرار
طراحی وب سایت

در حال حاضر فراپین از آخرین نسخه معماریMVC در C# ASP.NET و موتور نمایش Razor که از سوی شرکت مایکروسافت که از قوی ترین ها در زمینه ی انواع علوم رایانه ای است، برای طراحی سایت استفاده می کند.، فراپین از نوعی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بهره می گیرد.مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای فراپین :

*)طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها 

*)باتوجه به نوع طراحی آن و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد

*)امکان یکپارچگی به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد 

*)هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است،بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه ی سنگینی پوشش داده می شود.

*)با وجود هسته مرکزی ارتباطی مستمر بین کارفرما و پیمان کار برقرار می گردد و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود.

*)درصد وجود باگ و اشکالات فنی به حداقل خواهد رسید چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد و همچنین با گزارش و رفع باگ در یک پروژه برای مابقی پروژه ها نیز مشکل به صورت خودکار مرتفع می گردد.

با توجه به این که سایت های طراحی شده از ۰ تا ۱۰۰ توسط تیم فراپین کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

قالب آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد،در صورتی که قالب اختصاصی یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل به همراه خواهد داشت،در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت ۱۰۰% نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند،همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی مابین قالب اختصاصی و آماده وجود ندارد. باید توجه داشت که قالب آماده با سایت آماده متفاوت است در فراپین سیستم مدیریت محتوای قالب های اختصاصی و آماده هردو به صورت دستی نوشته می شوند و یکسان هستند در صورتی که در سایت آماده هم قالب آماده می باشد و هم سیستم مدیریت محتوای آن ، مانند جوملا،پرستا شاپ و …. که فراپین از این سیستم ها استفاده نمی کند.

در فراپین برای قرارداد سایت ها هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی،هاست و …. معادل ۲۰% مبلغ کل قرارداد با احتساب نرخ تورم سالانه  از ۲۰% محاسبه شده می باشد. برای پورتال ها و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه مقیاس به پروژه برآورد می شود.

قطعاً، در واقع سئو و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد:

بخش اول)مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلت فرم فراپین به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند.

بخش دوم)تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است.این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط کارفرما انجام شود،اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط فراپین انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به فراپین تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد ۵۰% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی ۳۰% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما ۲۰% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

سوالات پرتکرار
طراحی اپلیکیشن

بله!فراپین جهت ارتقای سطح کیفی عملکرد متقاضیان هر دو نسخه را می تواند ارائه دهد.

در پلن های مختلف پشتیبانی بصورت ۳ ماه بصورت رایگان ارائه خواهد شد.در طول این زمان اگر اپلیکیشن شما نیاز به آپدیت داشته باشد در کمترین زمان توسط تیم ما انجام خواهد شد و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.توجه داشته باشید تمامی اپلیکیشن هایی که توسط فراپین طراحی می شود قابلیت توسعه و افزودن امکانات جدید را خواهند داشت و افزودن امکان جدید جزو خدمات پشتیبانی رایگان نیست و آن امکان به خصوص به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

بله!تمامی اپلیکیشن هایی که توسط تیم فراپین طراحی می شود امکان افزودن امکانات مختلف را خواهد داشت.طبیعتا از زمانیکه بازاریابی اپلیکیشن را شروع می کنید ممکن است ایده های جدیدی به ذهن شما برسد یا به درخواست کاربرانتان بخواهید بخش هایی را اضافه کنید که همه این موارد توسط تیم ما انجام خواهد شد.

بامراجعه به صفحه ساخت کسب و کار اینترنتی و انتخاب گزینه طراحی اپلیکیشن می توانید سفارش خود را به صورت فرم مشخص شده تکمیل کنید.همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پس از ثبت سفارش و عقد قرارداد ۵۰% مبلغ تعیین شده را پرداخت خواهید کرد.در ادامه کار و دریافت گرافیک و مراحل دیگر دو قسط ۲۵% دیگر توسط شما پرداخت خواهد شد.توجه داشته باشید که ۲۵%پایانی بعد از تحویل نهایی و شروع بازاریابی اپلیکیشن دریافت می شود.

بله!در صورت تمایل به درج اپلیکیشن خود در اپ استور ها می توانیم این خدمت را با دریافت هزینه مختصر برای مشتریان انجام دهیم.

تمامی اپلیکیشن ها بصورت کاملا اختصاصی و متناسب با نیاز شما برنامه نویسی خواهد شد و به هیچ عنوان اپ ساز آماده نیست.از شروع کار که ترسیم پلن و طراحی گرافیک است بصورت اختصاصی برای کسب و کار شما طراحی و اجرا می شود و در ادامه که برنامه نویسی سمت بک اند و فرانت اپلیکیشن است نیز برنامه نویسی بصورت اختصاصی انجام خواهد شد.

هیچ محدودیتی در تعداد کاربر و مشتریان اپلیکیشن شما وجود ندارد و تیم فراپین دیتابیس و کدنویسی را بصورت کاملا بهینه اجرا خواهد کرد.اما با افزایش مشتریان و کاربران اپلیکیشن اگر سرور مناسبی برای اپلیکیشن انتخاب نکرده باشید ممکن است که نیاز باشد آن را ارتقا دهید.در شروع تیم ما سرور مناسب را به شما پیشنهاد خواهد کرد و هر زمانی که نیاز به ارتقا سرور باشد این کار توسط فراپین انجام خواهد شد.

سوالات پرتکرار
ایمن سازی وب سایت

سایت امن سایتی است که هک نشود، اطلاعات حساس درون سایت در دسترس افراد بدون حق دسترسی قرار نگیرد و هیچ کاربری نتواند در آن کاری به جز آنچه صاحبان سایت مجاز دانسته اند انجام دهد. 

امنیت وب سایت به این معناست که هکرها، نفوذگران، خرابکاران و جاسوسان نتوانند به سایت یا اعتبار و وجاهتش لطمه ای بزنند. هرچقدر سایتی معتبرتر، مهمتر، سودازا تر و مشهورتر، حملات به آن بیشتر.

حتی ممکن است سایت شما نه مشهور باشد و نه سودزا اما صرف اینکه یک پلاگین مورد استفاده در سایت شما دارای یک اشکال است که در نصب پچ امنیتی و آپدیت مرتفع سازی آن باگ اهمال شده باشد، کافی است که در اسکن های عمومی هکرها سایت شما هم پیدا شود و صرف قدر نمایی و بالا بردن آمار هکر، مورد آسیب قرار گیرد. 

برای آموزش بالا بردن امنیت سایت باید بگوییم تعداد زیادی روش برای بالا بردن امنیت سایت وجود دارد. اما در یک راهنمایی عملیاتی به نظر ما در شرکت فراپین، راه های بالا بردن امنیت سایت عبارتند از:

 • یک شرکت طراح وب معتبر پیدا کنید : شرکتی متخصص که در کار خود حرفه ای و خیرخواه و عاقبت اندیش باشد پیدا کنید و طراحی وب خود را به او بسپارید. در سرچ گوگل با عبارتی نظیر هک فراپین، نمی توانید سوابق هکی از آن پیدا کنید و از خود شرکت درباره مستندات فنی اش دال بر امنیت بالا سوال کنید و بپرسید چه تمهیداتی برای استحکام امنیت سایت هایی که طراحی میکند اندیشیده است.
 • به توصیه های شرکت طراح وب معتبر خود بها بدهید : آنچه می گوید نکنید را انجام ندهید و آنچه توصیه به دقت و حساس بودن میکند را مهم بشمارید. سر خود و بدون مشورت امنیتی با کارشناسان زبده شرکت طراح، افزونه های سایت خود را اضافه یا کم نکنید. در انتخاب پسورد قوی و نگهداری از آن کوشا باشید.
 • بروزرسانی سایت خود را به یک ادمین حرفه‌ای و منظم و متعهد بسپارید : از سپردن سایت خود به فردی کم سواد، تازه کار، شلخته و بی نظم که چندان قید و بندی در نگهداری درست اکانت ها، رعایت استانداردها و اهمیت دادن به نکات ندارد، پرهیز کنید.

برای سنجش سطح امنیت وب سایت و بدست آوردن ارزیابی نمره امنیتی سایت، ابزارهای آفلاین و آنلاین زیادی وجود دارند که بعضی پولی و بعضی رایگان هستند. این ابزارها معمولا سایت شما را اسکن میکنند و سپس گزارشی تحلیلی از نقاط قوت و نقاط ضعف سایت شما ارائه می دهند. بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل ایمنی و تست امنیت سایت عبارتد از :

 • Scan My Server
 • SUCURI
 • Qualys SSL Labs, Qualys FreeScan
 • Quttera
 • Detectify
 • Site Guarding
 • Web Inspector
 • Acuneticx
 • Asafa Web
 • Netsparker C‌loud
 • UpGuard Web Scan
 • Tinfoil Security

البته نگرانی از هک شدن سایت نمی بایست تبدیل به یک بیماری روانی شود که هزار بار از هک شدن سایت بدتر است. اما نشانه های ظاهری که ممکن است ناشی از هک شدن سایت باشند عبارتند از :

 • تغییر و یا از کار افتادن نام کاربری و کلمه عبور پنل مدیریت
 • به هم ریختگی گرافیکی صفحه اول یا صفحات داخلی
 • ظاهر شدن نوشته یا مطلب یا خبر یا اسلایدی در سایت که شما آپدیت نکرده اید!
 • از کار افتادن عملکرد کامل سایت یا بخشی از آن.
 • خطا دادن سایت.
 • ریدایرکت شدن دامنه www سایت روی سایتی به جز سایت خودتان.

به این معنا که مثل بعضی شرکت های بی اخلاق داخلی خود فراپین، بخواهد سایت پشتیبانی تمدید نکرده را هک کند!‌ خیر و هرگز! زیرا معتقدیم آنچه باید باعث پایبندی مشتری به خدمات پشتیبانی و تمایل او به تمدید سالیانه شود باید کیفیت خدمات پشتیبانی و پاسخگویی خیرخواهانه و متعهدانه همکاران ما باشد نه غل و زنجیر ترس از عدم تمدید!!

اما طبیعتا سایتی که خدمات پشتیبانی خود را تمدید نمی کند از دایره فعالیت های پیوسته ای که برای او انجام میدادیم خارج می شود و گرچه معلوم نیست کی و چند وقت بعد، اما دیر یا زود آسیب پذیر خواهد شد و در معرض مخاطرات امنیتی قرار خواهد گرفت. خدمات پیوسته ما که در صورت عدم تمدید پشتیبانی قطع می شود عبارت است : 

 • بررسی هر روزه برای بروزرسانی هسته و پلاگین ها با یک کلیک از داشبورد مرکزی فراپین.
 • دریافت آپدیت های نرم افزاری و پچ توسط پلاگین هایی که فراپین با لایسنس خودش خریده و رایگان در سایت شما به کار گرفته.
 • نظارت پیوسته ما بر سرور و سایت و پایگاه داده و لاگ های سایت و آی پی های کاربران.
 • حل مشکلات ناشی از هک یا نفوذ یا از دست رفتن دیتا و بازیابی سایت. 

امنیت تضمین کردنی نیست! در جایی که سایت سازمان ملل متحد هم هک می شود،نمی شود سایت کسی را تضمین عدم هک داد. اما به هر حال فرارپین درمدت چندساله فعالیت خود، تا به امروز هک نشده است.

وقتی شما تحت پشتیبانی و روی هاستینگ ما باشید، ما گارانتی می کنیم :

 • قابل به روزرسانی بودن همیشگی هسته و تمامی پلاگین ها.
 • بک آپ گیری منظم هفتگی.
 • بروزرسانی هفتگی سیستم عامل و سرویس های زیرساختی در هاست و سرور.
 • مانیتورینگ شبانه روزی ارسال کننده هشدار آگاه باش.
 • آنتی ویروس لحظه ای نظارت بر فایل های آپلودی و سورس برای جلوگیری از بدافزارها.
 • WAF به معنای فایروال وب که تمام حالات هک مرسوم مانند SQL Injection  و XSS را شناسایی و پیشگیری می‌کند. 
 • فایروال سطح سرور که تمام پورت های غیرضروری و آی پی های مشکوک را میبندد.

روش هایی برای محدود کردن و بستن بعضی راه های بلند کردن محتوا از روی سایت هست. روش هایی نظیر : 

 • کد جاوا اسکریپت که کلیک راست و کپی پیست متون یا عکس ها را می بندد.
 • واترمارک زدن اسم یا عنوان سایت روی عکس ها، برای جلوگیری از استفاده مجدد از آنها در سایتی دیگر.
 • پیاده کردن لایه های نظارتی که مانع از اسکن شدن و خوانده شدن محتوای سایت به صورت ماشینی و توسط یک نرم افزار ناشناخته شود.

اما به صورت کلی وقتی محتوایی روی فضای وب منتشر می شود نمی توان جلوی برداشتن آن را گرفت! هر کدام از راه های فوق الذکر، به آسانی روش هایی برای دور زدن دارد.

ذکر این نکته کم اهمیت نیست که پیاده سازی روش های فوق، باعث لطمه خوردن به کاربری عادی مخاطبین سایت می شود که به صورت موردی ممکن است بخواهند متنی را از جایی کپی کنند یا عکسی را دانلود کنند.

آنچه باعث می شود حساسیت صاحبان سایت نسبت به موضوع قابل برداشت بودن محتوای آنها، التیام یابد دانستن این واقعیت است که خوشبختانه از چند سال پیش، گوگل مجهز به مکانیزم های دقیقی شده است که محتوا و عکس کپی را تشخیص داده و به خاطر می سپرد اول بار این محتوا را در کدام سایت دیده است. لذا سایت های کپی کننده که محتوای کپی را باز انتشار می کنند به سئوی خود لطمه می زنند و به لطف هوشمندی گوگل، نمی توانند با کپی کردن محتوایی که شما با زحمت روی سایت گردآوری کرده اید، ره صد ساله را یک شبه بپیمایند. با این حساب جای نگرانی باقی نمی ماند و بگذار کپی کنندگان هر چقدر می خواهند کپی کنند، زیرا از این کپی کاری طرفی نخواهند بست و بازدیدی نسیب ایشان نخواهد شد.

سوالات پرتکرار
بهینه سازی/سئو

سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization بوده که به منظور بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو انجام می شود تا بتوانید با بهترین جستجو، رتبه خود را از طریق جذب بازدیدکننده بیشتر در موتورهای جستجو ارتقا دهید.

بهینه سازی وب سایت می تواند از موثرترین و مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی باشد. کار بر روی سئو سایت باعث می شود تا از رقبای خود سبقت گرفته و در بهترین جایگاه صفحات گوگل قرار بگیرید

بهینه سازی سایت یا سئو سایت در مراحل مختلفی چون On Page و Off Page انجام می شود. از این رو قرارداد بهینه سازی سایت در چند فاز منعقد می شود.

همانطور که در سوال قبل به این موضوع اشاره شد سئو سایت در دو مرحله On Page و Off Page انجام می شود. برای بهینه سازی وب سایت در مرحله On Page از کدها، کلمات کلیدی مناسب و لینک دهی درست باید استفاده شود. در بیانی واضح تر باید بگوییم محتواها (Content) و HTML source code باید مورد بررسی قرار گیرند. اما بهینه سازی سایت در مرحله Off Page شامل تکنیک هایی می باشد که خارج از سایت برای ارتقا و بهبود بهینه سازی وب سایت شما انجام می شود که مواردی چون برندسازی، فعالیت در شبکه های اجتماعی، انتشار محتوا در سرویس های بلاگی که دامین آتوریتی (Domain Authority) بالا و خوبی دارند را شامل می شود.

باید بدانید که همیشه سئو (SEO) در حال به روز شدن و تغییر است. بهینه سازی سایت همواره در حال پیشرفت و تحول بوده که متخصصان بهینه سازی سایت ها و همچنین کسانیکه وب سایتی برای کسب و کار خود دارند، باید با هر یک از این تغییرات آشنا باشند تا بتوانند موارد بهینه سازی وب سایت خود را طبق قوانین جدید پیش ببرند تا از موتورهای جستجوگر گوگل بهترین رتبه را دریافت کنند.

وب سایت شما پس از کسب جایگاه در کلمات کلیدی مد نظر همچنان نیاز به بهینه سازی دارد تا بتواند جایگاه فعلی را حفظ کرده و بهبود ببخشد. از این رو در صورت عدم انجام فعالیت های بهینه سازی، وب سایت پس از کسب جایگاه مورد نظر بعد از مدتی با افت مواجه خواهد شد. البته شایان ذکر است که امکان دارد وب سایت شما توسط الگوریتم های گوگل جریمه شده باشد، از این رو پیشنهاد می کنیم با مشاوره با کارشناس بهینه سازی پروژه علت را جویا شوید.

بهینه سازی وب سایت یا سئو فرآیندی نیست که دارای نتایج فوری باشد و از این رو با توجه به میزان جست و جو (Search Volume) و رقابت بر روی کلمات کلیدی مورد نظر (Keyword difficulty) زمان رسیدن به نتیجه و موفقیت می تواند متفاوت باشد.

قیمت تمام شده پروژه های بهینه سازی متفاوت بوده و بستگی به بزرگی پروژه داشته و طبق آن اندازه گیری می شود. مشاوران شما در فراپین پس از سنجش میزان رقابت در کلمات کلیدی مورد نظر و همینطور میزان سرچ کلمات، قیمت انجام بهینه سازی یک پروژه و زمان دسترسی به نتایج مورد نظر را به اطلاع شما خواهند رساند.

در قرار داد بهینه سازی سایت و سئو، کلمات کلیدی مناسب و مد نظر در زمینه کاری شما مشخص می گردد و مجموعه به قرار داد تنظیم شده برای شما متعهد خواهد بود.

سوالات پرتکرار
تولید محتوا ویدئویی

به دلیل تغییرات زود هنگام قیمت،ناچار به عدم درج قیمت می باشیم و شما عزیزان می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان ما از قیمت دقیق محصول مورد نظر خود مطلع گردید.

بله!هر یک از محصولات ما به صورت اختصاصی دارای مهلت تست و گارانتی می باشند.با مراجعه به صفحه هر محصول می توانید از مدت مشخص شده آن مطلع گردید.

محصولاتی که ما در لیست وب سایت موجود می کنیم با توجه به نیازسنجی های اختصاصی تیم تحقیق و توسعه شرکت صورت گرفته است.و هیچ محصولی به غیر از لیست مشخص شده در وب سایت را نمی توانیم موجود کنیم.

سوالات پرتکرار
تولید محتوا متنی

به دلیل تغییرات زود هنگام قیمت،ناچار به عدم درج قیمت می باشیم و شما عزیزان می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان ما از قیمت دقیق محصول مورد نظر خود مطلع گردید.

بله!هر یک از محصولات ما به صورت اختصاصی دارای مهلت تست و گارانتی می باشند.با مراجعه به صفحه هر محصول می توانید از مدت مشخص شده آن مطلع گردید.

محصولاتی که ما در لیست وب سایت موجود می کنیم با توجه به نیازسنجی های اختصاصی تیم تحقیق و توسعه شرکت صورت گرفته است.و هیچ محصولی به غیر از لیست مشخص شده در وب سایت را نمی توانیم موجود کنیم.

سوالات پرتکرار
طراحی گرافیک

ما در فراپین کلیه نرم افزار های مالی و مدیریتی در حوزه فروشگاهی،رزرواسیون،تبلیغات،حمل و نقل،آموزشی،انبارداری،پرسنلی و… را ارائه می دهیم و می توانیم بطور میانگین ۹۵% اعلام کنیم که نرم افزارهای حرفه ای در این زمینه را با بررسی بسیار زیاد کارشناسان شرکت ارائه خواهیم داد.

خیر!با توجه به قوانین شرکت های تولید کننده نرم افزار این امکان وجود ندارد.

ما در فراپین برای هر نرم افزار به صورت اختصاصی پشتیبانی ارائه می دهیم.و کاربران می بایست بسته پشتیبانی مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه آن را بپردازند تا پشتیبانی اختصاصی آن نرم افزار فعال گردد.

پشتیبانی ها در پیکج اعلام شده(تلفن،ریموت کنترل،تیکت)ارائه میگردد.

با توجه به قوانین و مقررات هر محصول نرم افزاری این مورد می تواند متغیر باشد.

سوالات پرتکرار
خدمات شبکه های اجتماعی

ما در فراپین کلیه نرم افزار های مالی و مدیریتی در حوزه فروشگاهی،رزرواسیون،تبلیغات،حمل و نقل،آموزشی،انبارداری،پرسنلی و… را ارائه می دهیم و می توانیم بطور میانگین ۹۵% اعلام کنیم که نرم افزارهای حرفه ای در این زمینه را با بررسی بسیار زیاد کارشناسان شرکت ارائه خواهیم داد.

خیر!با توجه به قوانین شرکت های تولید کننده نرم افزار این امکان وجود ندارد.

ما در فراپین برای هر نرم افزار به صورت اختصاصی پشتیبانی ارائه می دهیم.و کاربران می بایست بسته پشتیبانی مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه آن را بپردازند تا پشتیبانی اختصاصی آن نرم افزار فعال گردد.

پشتیبانی ها در پیکج اعلام شده(تلفن،ریموت کنترل،تیکت)ارائه میگردد.

با توجه به قوانین و مقررات هر محصول نرم افزاری این مورد می تواند متغیر باشد.