سوالات پرتکرار

دسته بندی
سوالات پرتکرار

پاسخ به
سوالات عمومی

فراپین ساخته ذهن جناب آقای سعید بزرگی میباشد،که با توجه به تجربه کاری ایشان و نیاز جامعه هدف، همچنین پیشرفت روز افزون خدمات در حوزه فناوری اطلاعات،با انتخاب یکسری از خدمات حرفه ای و گردآوری اطلاعات جدید در این حوزه تصمیم به تاسیس شرکت(پیشگامان عصر کسب و کار هوشمند)با مسئولیت محدود و کد ثبت ۳۰۹۰ را در اداره ثبت شرکتهای استان مازندران به گرفتند.
دلیل نامگذاری فراپین به جامع در برگه(فراپین دریک نگاه) به صورت جامع توضیح داده شده است؛برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

*خدمات وب مارکتینگ شامل: طراحی سایت، امنیت سایت، سئو سایت و طراحی گرافیک

*خدمات مالی و مدیریتی شامل: سیستم سازی کسب و کار، امور مالی و حسابرسی، مشاوره مالیاتی، ثبت شرکت و علامت تجاری.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات می توانید با هر یک از راه های ارتباطی ما اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنید.برای ورود به بخش ارتباط با ما بر روی اینجا کلیک نمائید.

ساعات کاری ۸:۳۰ الی الی ۲۰:۳۰ است. همچنین روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها تعطیل می باشیم. در موارد خاصی شاید خطوط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد. در این مواقع می‌توانید با شماره ۴۳۱۱ ۹۹۹-۰۹۱۱ ارتباط برقرار نمائید.

 

ضمن تشکر از ثبت درخواست شما،همکاران ما حداکثر ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست تان، با شما ارتباط خواهند گرفت.

به چند روش میتوانید با مدیریت فراپین ارتباط برقرار نمائید:
۱)تماس در ساعات اداری شرکت با شماره ۱۱۶۵ ۹۱۰۱-۰۱۱ (قابل ذکر است،عموما ایشان در شرکت حضور ندارند،لطفا قبل از تماس با ایشان روی اینجا کلیک نمائید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.)
۲)پیام‌تان را به ایمیل Info@saeedbozorgi.ir ارسال نمائید.لازم به ذکر است، پاسخگویی شاید تا چند روز طول بکشد. لطفا اگر پیشنهادی دارید خیلی واضح و مشخص و فقط در چند سطر مطرح کنید.