سوالات پر تکرار طراحی سایت

سوالات پرتکرار
طراحی سایت

صفر و یک با توجه به ماهیت هر پروژه از کدنویسی های اختصاصی در طراحی سایت استفاده می نماید.که به صورت کلی می توان به موارد ذیل نامگذاری نمود:

۱)طراحی سایت اختصاصی: کد نویسی با اچ تی ام ال، سی اس اس، جاوا اسکریپت، بوت استرپ و… 

۲)طراحی سایت آماده:استفاده از سی ام اس های آماده مانند ورپرس

قالب آماده در طراحی سایت در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد،در صورتی که قالب اختصاصی طراحی سایت یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی طراحی سایت تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل به همراه خواهد داشت،در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت ۱۰۰% نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده طراحی سایت قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند،همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی مابین قالب اختصاصی و آماده طراحی سایت وجود ندارد. باید توجه داشت که قالب آماده با سایت آماده متفاوت است در صفر و یک سیستم مدیریت محتوای قالب های اختصاصی و آماده هردو به صورت دستی نوشته می شوند و یکسان هستند در صورتی که در سایت آماده هم قالب آماده می باشد و هم سیستم مدیریت محتوای آن ، مانند جوملا،پرستا شاپ و …. که صفر و یک از این سیستم ها استفاده نمی کند.

قطعاً، در واقع سئو و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد:

بخش اول)مربوط به نوع طراحی سایت و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار طراحی سایت می باشد که در پلتفرم صفر و یک به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند.

بخش دوم)تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای سایت است.این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط کارفرما انجام شود،اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط صفر و یک انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به صفر و یک تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،طرح های اولیه های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی سایت به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد ۳۰% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی ۳۰% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما ۴۰% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

تیم صفر و یک چند راه پیش روی شما می گذارد برای طراحی سایت.

راه اول)طراحی سایت به صورت اختصاصی

راه دوم)طراحی سایت تحت CMS های آماده

متقاضیان طراحی سایت با انتخاب هر کدام از این دو راه می تواند مسیر اولیه خود را برای داشتن کسب و کار اینترنتی مشخص نمایند تا کارشناسان ما به صورت تخصصی مشاوره لازم و اعلام هزینه مربوطه را انجام دهند.
در صفحه طراحی سایت یک لیست قیمت حداقلی طراحی سایت گنجانده شده است،که می توانید حداقل هزینه طراحی سایت را بدانید.برای مشاهده لیست قیمت بر روی اینجا کلیک کنید.

با توجه به این که طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ توسط تیم صفر و یک کد نویسی می شود، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

برای امور طراحی گرافیک بله!اما برای امنیت سایت خیر.بر روی پکیج طراحی سایت امکانات امنیت تدوین می شود.

در صفر و یک برای قرارداد سایت ها هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی و …. معادل ۴۰% مبلغ کل قرارداد با احتساب نرخ تورم سالانه  از ۴۰% محاسبه شده می باشد. برای پورتال ها و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه مقیاس به پروژه برآورد می شود.

بله! برای کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی سایت به صورت چکی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.
جهت برقراری ارتباط بر روی اینجا کلیک کنید.