سیستم های مالی/مدیریتی

یکی از امور مهم و حساس در هر کسب و کار واحد حسابداری و مدیریت امور اداری میباشد.یکی از اهداف تیم فراپین در سال اول تاسیس راه اندازی سیستم مدیریتی مجموعه ها بوده است و در این امر حساس با توجه به تجارب به دست آمده میتوانیم به صراحت این را بیان نمائیم که میتوانیم با هوشمندی تمام و در سریع ترین زمان ممکن این تجارب را با صرف زمان کوتاه و کیفیت بسیار بالا به مدیران و مجموعه های تازه تاسیس انتقال دهیم تا بتوانند به فردای کسب و کار خود با اعتماد کامل نگاه کنند و تصمیم گیری های شان را براساس گزارشات مالی و سازمانی  که دریافت میکنند انجام دهند. فراپین به عنوان اولین کلینیک هوشمند سازی کسب و کار در استان مازندران آماده ارائه(فروش)،نصب و استقرار و همچنین پشتیبانی تخصصی میباشد.

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره ۱۲۹۰ ۶۴۸ - ۰۹۲۱ تماس بگیرید. یا از طریق پشتیبانی آنلاین با همکاران ما ارتباط برقرار نمائید.

بخشی از خدمات استقرار و راه اندازی

سیستم های اتوماسیون

از صدور نامه تا همه بخشنامه های درون سازمانی و کلیه امور اداری در سیستم های توماسیون اداری

سیستم های بایگانی

ثبت و بایگانی اسناد عادی تا محرمانه با توجه به حجم گسترده اسناد

پشتیبانی تخصصی

مشاوره،نصب و استقرار و پشتیبانی حضوری و غیرحضوری نرم افزار ها بصورت کاملا حرفه ای

سیستم های مدیریت مالی

از ورود اطلاعات تا ثبت سند و گزارشگری میتواند یک پروسه کاملا حرفه ای را برای تان رقم بزند

تجهیز سیستم انبار

حسابرسی انبار دوره ای و کدگذاری موجودی کالا بصورت کاملا مکانیزه و حرفه ای

مدیریت در امور مالی

حسابداری و حسابرسی داخلی کسب و کار ها و صورت های مالی(بانکها،،مالیات،بیمه و…)

برای بهتر بودن باید بهترین ها را در کنارت داشته باشی...

ما برای شما راهی را انتخاب کرده ایم که دیگران را به مقصود رسانده است!پس برای حرکت حرفه ای،فرم درخواست خدمات ذیل را تکمیل نمائید تا همکاران ما در واحد پشتیانی امور مشتریان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

فرم درخواست خرید/استقرار یا پشتیبانی

اگر تمایل به داشتن یک تیم مجرب برای کنترل امور اداری کسب و کار خود را دارید،لطفا فرم ذیل را تکمیل نمائید،تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.