درباره ما

فراپین چیست و چه خدماتی را به کاربران خود ارائه میدهد؟

فراپین چیست و چه خدماتی را به کاربران خود ارائه میدهد؟

واژه فراپین از دو کلمه (فرا) و (پین) ساخته شده است که در فرهنگ لغت ما پارسی زبانان کلمه(فَرا)به معنی بالا، ماورا، ورا … و کلمه(پین) به معنای مقداری به پهنای یک آجر است.این کلمه در اصطلاح به گِل یا ریختگی یاد می شود، که در قنات پیدا خواهد شد. اگر بخواهیم تفسیر آن را بگوئیم، می توان به مانند یک آجر، ساختمان یا بنا را بسازد.

از کنار هم قرار دادن کلمه های فَرا و پین،می توان یک حرکت فراتر از ساختن را معنا نمود.در ادامه مطلب، به شرح خدمات تخصصی فراپین خواهیم پرداخت؛ هدف اصلی گروه تخصصی کسب و کار فراپین نیز همین است که با عملکرد و اهداف سازمانی خود کمک شایانی به حوزه کسب و کار نماید.

فراپین عنوان تجاری،شرکت(پیشگامان عصر کسب و کار هوشمند) می باشد.

این مجموعه جوان و پر انگیزه،تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ در اداره ثبت شرکت استان مازندران با، کد ۳۰۹۰ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و در شروع کار،خدمات مالی و حقوقی را ارائه  کرده است.

هدف اصلی فراپین ارتقا سطح کمی و کیفی کسب و کار ها در حوزه وب مارکتینگ،مالی و مدیریتی میباشد،که از این رو خدمات حرفه ای را به صورت حضوری و غیرحضوری به کسب و کار ها ارائه می نماید. 
در حال حاضر این مجموعه دو برند تجاری را تاسیس کرده است که به شرح هریک خواهیم پرداخت:
*خدمات وب مارکتینگ صفر و یک: شامل طراحی سایت فروشگاهی، پزشکی، شرکتی، املاک …، سئو (بهینه سازی) سایت، امنیت سایت و طراحی گرافیک شامل طراحی لوگو و بنر های تبلیغاتی.
*خدمات مالی و مدیریتی ارقام اندیشان: شامل سیستم سازی، مالی و حسابرسی، مجوزات قانونی، امور مالیاتی…،
این دو برند تجاری در سایت رسمی فراپین ارائه می شوند و کاربرانی که از طریق وب می توانند با ما ارتباط بگیرند، با مراجعه به سایت نیاز خود را مرتفع می کنند. 

فراپین
در گذر زمان

برند ارقام اندیشان
لوگ فراپین در زمان تاسیس شرکت
برند صفر و یک
لوگو فراپین در گذر زمان