...مالیات و بیمه...

ارائه خدمات مالیات و بیمه

همه شرکت‌ها بعد از ثبت شرکت و قبل از اینکه هر فعالیتی انجام دهند، باید در سازمان امور مالیاتی و اداره تامین اجتماعی حوزه فعالیت خودشان پرونده تشکیل بدهند. همچنین باید کد اقتصادی و کد کارگاهی مخصوص به خود را دریافت کنند. این کد ها نحوه عملکرد شرکت، اعم از اینکه خدماتی باشد یا خرید و فروش کند را مشخص می‌کند و در همه فاکتورها و قراردادها عنوان می‌شود. به این نکته توجه کنید که در این مرحله حوزه‌ مالیاتی کسب‌وکار شما نیز باید مشخص و ثبت شود.

اگر شرکت شما پرونده مالیاتی نداشته باشد، نمی‌تواند در پایان سال مالی اظهارنامه مالیاتی خود را سر وقت مقرر، به سازمان مالیات و دارایی ارائه کند؛ و این یعنی شرکت شما مشمول جریمه خواهد شد.

اگر شرکت شما کالا و خدمتی را می‌فروشد، باید در «اداره کل مالیات بر ارزش افزوده» پرونده تشکیل بدهد و از این سازمان گواهی ثبت‌نام در این نظام را دریافت کند. در غیر این صورت نمی‌تواند مبلغ مربوط به مالیات بر ارزش افزوده را در فاکتورهای خود لحاظ و از مشتریان دریافت کند اما باید مالیات آن را پرداخت کند.

فراموش نکنید مراحل اولیه بعد از ثبت شرکت، اهمیت بسیار زیادی دارند. بنابراین بهتر است همه این اقدامات با احتیاط و کاملا منطبق بر اصول و قوانین جاری طی شوند.

خدمات مالیاتی و بیمه ای در این مرحله شامل:

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره ۱۱۶۵ ۹۱۰۱ - ۰۱۱ تماس بگیرید. یا از طریق پشتیبانی آنلاین با همکاران ما ارتباط برقرار نمائید.

بخشی از خدمات مالیاتی و بیمه ای

تحریر دفاتر قانونی

ثبت و تنظیم دفاتر قانونی (روزنامه/کل)شرکتها و کسب و کار های مشمول 

اظهارنامه عملکرد سالانه

حسابداری مالیاتی و تنظیم اظهارنامه(ارزش افزوده،معاملات فصلی،عملکرد سالانه و…)

اظهارنامه ارزش افزوده

صدور اسناد حسابداری جاری و معوق درامور خرید و فروش و…و محاسبه ارزش افزوده

اظهارنامه ماده ۱۶۹ مکرر

تنظیم لیست اظهارنامه صورت معاملات فصلی و ارسال گزارشات طبق زمان معین

تنظیم لیست بیمه

حسابرسی داخلی کسب و کار ها و صورت های مالی(بانکها،،مالیات،بیمه و…)

انبار گردانی

حسابرسی انبار دوره ای و کدگذاری موجودی کالا بصورت کاملا مکانیزه و حرفه ای

فرم درخواست خدمات مالیات و بیمه

اگر تمایل به داشتن یک تیم مجرب برای کنترل امور مالی کسب و کار خود را دارید،لطفا فرم ذیل را تکمیل نمائید،تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

..