...طراحی وبسایت...

طراحی اختصاصی سایت

در دنیای امروز،تبلیغات و بازاریابی در فضای مجازی یکی از بهترین راه های شناساندن کسب و کار میباشد.شما برای اینکه بتوانید درباره یک محصول یا خدمت اطلاعاتی را کسب کنید،به اولین جائی که سر میزنید.فضای مجازی و وبسایت ها هستند.
خب!این روش عمل فقط برای شما نیست،بلکه بسیاری از مردم در سراسر دنیا به این روش عمل میکنند و بازار رقابت بین کسب و کار ها امروزه در فضای مجازی برپا شده است.هر روز که میگذرد بسیاری از مشاغل وارد این حوزه میشوند و دور از انتظار نیست که مشاغل در ۱۰ الی ۱۵ سال آینده محیط کسب و کار خود را به فضای مجازی برده باشند.چرا که بدون ساعت کاری و هزینه زیاد میتوان بهترین نوع درآمد را کسب نمود در این محیط.از این رو فراپین به عنوان اولین کلینیک هوشمند سازی کسب و کار با توجه به اهداف و خط مشی های درون سازمانی خود،به همراه کادری مجرب در زمینه ارائه خدمات وب سایت و اپلیکیشن های موبایل آماده است تا به شما مدیران و عزیزانی که تازه میخواهید وارد بازار کار حرفه ای شوید.این خدمات را با حداقل هزینه و عملکردی حرفه ای ارائه دهد.گواه این امر نمونه کار هاییست که این مدت در دست داشته ایم.

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره ۱۱۶۵ ۹۱۰۱ - ۰۱۱ تماس بگیرید. یا از طریق پشتیبانی آنلاین با همکاران ما ارتباط برقرار نمائید.

بخشی از خدمات طراحی سایت

فروشگاه آنلاین

قابلیت فروش محصولات دانلودی، پستی، مجازی (بلیط همایش،وبینار و…)

ثبت آگهی

قابلیت درج آگهی اختصاصی برای مشاورین املاک ونمایشگاه اتومبیل و…مانند دیوار و شیپور

دوره های آنلاین

قابلیت ساخت ویدئو،پنل هوشمند هنرجو و برگزاری آموزش های آنلاین حرفه ای

تولید محتوا

طراحی و ارائه ایده جهت تولید محتوا مفید و کاربر پسند جهت سئو و بازدید سایت

بازاریابی اینترنتی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با جستجو کاربران و سایتی پر بازدید از نظر الکسا

سئو پیشرفته

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با جستجو کاربران و سایتی پر بازدید از نظر الکسا

برخی از نمونه کار ها

فروشگاهی،مارکتینگ

فروشگاه آنلاین محصولات

فروشگاهی،مارکتینگ

فرم درخواست طراحی سایت

اگر مایل به داشتن یک سایت حرفه‌ای هستید، لطفا فرم زیر را پر کنید تا همکاران طراحی سایت با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم و مبلغ تقریبی پروژه را اعلام کند.

.