...حسابرسی مالی ...

ارائه خدمات حسابرسی

امروزه چالش‌های فراوان ناشی از شدت گرفتن سرسام آور تغییرات در زمینه های گوناگون، افزایش روز افزون انتظارات مشتریان شما در ابعاد مختلف، افزایش آسیب پذیری جدی اقتصاد کشور و پدیده های نو ظهور در صنعت شما، استقرار یک نظام عملیاتی برای مدیریت ریسک و کنترل های داخلی مناسب و مختص به شما، شما را ناگزیر کرده است.

تیم حسابرسان خبره فراپین به منظور ارزش افزایی و بهبود عملیات سازمان شما با رویکردی منظم و روش‌مند می‌توانند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک و همراهی کنند.در واقع ما درابتدا با ارزیابی شرایط فعلی و شناسایی نقاط ضعف کنترل های موجود در ساختار شرکت شما، پیشنهاد عملی و برنامه منسجمی را تحت عنوان گزارش حسابرسی داخلی یا عملیاتی به شما ارائه خواهد کرد.

در خدمات حسابرسی ، حسابرسان ما کنترل های لازم و عملی را در نقاطی در چرخه های فعالیت شما تعریف کرده و میزان هدر رفت منابع شما ناشی از نبود کنترل های فوق را به میزان چشم گیری کاهش می دهند. سپس از قابل اتکا بودن و به موقع بودن اطلاعات ارسال شده برای واحد حسابداری شما اطمینان معقولی کسب می شود.

از دیگر خدمات حسابرسی ما، کنترل و حسابرسی میزان انطباق فعالیت ها و عملیات شرکت شما با قوانین جاری کشور می باشد. به طور مثال کارشناسان فراپین می توانند الزامات و تشویقات قانونی از جمله قانون کار و تامین اجتماعی، محاسبات عمومی، شرکت های دانش بنیان و . . . را در شرکت شما ارزیابی و برنامه مناسب برای رعایت و استفاده از محاسن آن را به شما ارائه خواهند نمود.

به نظر ما بهترین راه برای رفع سوءتفاهم های ایجاد شده بین شرکاء یک بنگاه اقتصادی استفاده از خدمت حسابرسی مواد خاص می باشد که طی آن حسابرسان کلینیک توسعه کسب و کار فراپین پس از دریافت اطلاعات و شنیدن دقیق خواسته های طرفین، عملیات حسابرسی را شروع و ضمن ارائه گزارش موارد مورد اختلاف را تا حد ممکن شفاف و نسبت به آنها اظهار می کنند.

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره ۱۱۶۵ ۹۱۰۱ - ۰۱۱ تماس بگیرید. یا از طریق پشتیبانی آنلاین با همکاران ما ارتباط برقرار نمائید.

بخشی از خدمات حسابرسی

بررسی اسناد حسابداری

بررسی کلیه اسناد حسابداری اعم از دریافت و پرداخت ها،خرید و فروش و…

انبار گردانی

حسابرسی انبار دوره ای موجودی کالا و دارائی ها بصورت کاملا مکانیزه و حرفه ای

کنترل داخلی دفاتر مالی

بررسی دفاتر قانونی (روزنامه/کل)شرکتها ،موسسات غیرتجاری و…

حسابرسی مالیاتی

حسابرسی مالیاتی اعم از(ارزش افزوده،معاملات فصلی،عملکرد سالانه و…)

حسابرسی تامین اجتماعی

بررسی کلیه اسناد و دفاتر در ضمیمه حسابداری حقوق و دستمز

استقرار نرم افزار های مالی

مشاوره،نصب و استقرار نرم افزار کنترل داخلی از امور حسابداری و…

فرم درخواست خدمات حسابرسی

اگر تمایل به داشتن یک تیم مجرب برای کنترل امور مالی کسب و کار خود را دارید،لطفا فرم ذیل را تکمیل نمائید،تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

..