...حسابداری و مالی...

ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی

یکی از امور مهم و حساس در هر کسب و کار واحد حسابداری و مدیریت امور مالی میباشد.یکی از اهداف تیم فراپین در سال اول تاسیس راه اندازی سیستم مدیریت مالی مجموعه ها بوده است و در این امر حساس با توجه به تجارت به دست آمده میتوانیم به صراحت این را بیان نمائیم که میتوانیم با هوشمندی تمام و در سریع ترین زمان ممکن این تجارت برا با صرف زمان کوتاه و کیفیت بسیار بالا به مدیران و مجموعه های تازه تاسیس انتقال دهیم تا بتوانند به فردای کسب و کار خود با اعتماد کافی نگاه کنند و تصمیم گیری های شان را براساس گزارشات مالی ای که دریافت میکنند انجام دهند. فراپین به عنوان اولین کلینیک هوشمند سازی کسب و کار در استان مازندران آماده ارائه خدمات حسابداری و امور مالی میباشد.

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره ۱۱۶۵ ۹۱۰۱ - ۰۱۱ تماس بگیرید. یا از طریق پشتیبانی آنلاین با همکاران ما ارتباط برقرار نمائید.

بخشی از خدمات حسابداری و مالی

تنظیم اسناد حسابداری

صدور اسناد حسابداری جاری و معوق کسب و کار ها بصورت سنتی و مکانیزه

تحریر دفاتر قانونی

ثبت و تنظیم دفاتر قانونی (روزنامه/کل)شرکتها و کسب و کار های مشمول 

استقرار نرم افزار های مالی

مشاوره،نصب و استقرار نرم افزار های مالی بصورت کاملا حرفه ای

تنظیم اظهارنامه های مالیاتی

حسابداری مالیاتی و تنظیم اظهارنامه(ارزش افزوده،معاملات فصلی،عملکرد سالانه و…)

انبار گردانی

حسابرسی انبار دوره ای و کدگذاری موجودی کالا بصورت کاملا مکانیزه و حرفه ای

حسابرسی مالی

حسابرسی داخلی کسب و کار ها و صورت های مالی(بانکها،،مالیات،بیمه و…)

برای بهتر بودن باید بهترین ها را در کنارت داشته باشی...

ما برای شما راهی را انتخاب کرده ایم که دیگران را به مقصود رسانده است!پس برای حرکت،فرم درخواست خدمات ذیل را تکمیل نمائید تا همکاران ما در واحد حسابداری و حسابرسی در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

فرم درخواست خدمات حسابداری و حسابرسی

اگر تمایل به داشتن یک تیم مجرب برای کنترل امور مالی کسب و کار خود را دارید،لطفا فرم ذیل را تکمیل نمائید،تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

..